Wykończenie mieszkania „pod klucz” z Consteel Apartments - na czym polegają korzyści?

Korzystanie z usług firmy, takiej jak Consteel Apartments, która oferuje szeroki wachlarz usług wykończenia wnętrz staje się coraz bardziej popularne na polskim rynku ze względu na elastyczność pakietów i budżet dopasowany do każdej kieszeni. Kupno mieszkania jest wyjątkową inwestycją, podczas której napotykamy nowe pojęcia i problemy, takie jak:odpowiednio dopasowany metraż do naszych potrzeb, różne układy funkcjonalne mieszkań i rozwiązania jakie proponuje nam deweloper, a które nie zawsze spełniają nasze marzenia o własnym kącie. A to dopiero początek - kolejny etap to doprowadzenie własnej inwestycji do stanu, który pozwala nam na wprowadzenie się. I od czego zacząć?

Wykończenie mieszkania we własnym zakresie może okazać się wyjątkowo trudnym zadaniem - nieskończone możliwości rozwiązań przestrzennych, dostęp do wielu inspiracji, nieograniczona oferta produktów na rynku - to i wiele innych przeszkód możemy spotkać na drodze do wprowadzenia się do własnych„czterech kątów”. Niejednokrotnie okazuje się, że koordynacja ekip wykończeniowych jest czasochłonna, a brak projektu architektonicznego i nadzoru nad pracami budowlanymi skutkuje wieloma błędami, które w rezultacie wydłużają czas remontu i podwyższają zaplanowany budżet. W dzisiejszych czasach, kiedy jedną z najcenniejszych wartości jest czas warto skorzystać z profesjonalnej firmy, która kompleksowo zajmie się wszystkim, co pozwoli zacząć nowe życie w wymarzonym mieszkaniu.

Czym właściwie charakteryzuje się wykończenie mieszkania „pod klucz” z Consteel Apartments?

Kupując mieszkanie na rynku pierwotnym, odbieramy je w stanie deweloperskim, to oznacza, że w środku czekają na nas m.in.otynkowane ściany, wylewki na podłogach, pełen zakres instalacji: hydraulicznej(przyłącza wodno-kanalizacyjne w łazience i kuchni), grzewczej (grzejniki),elektrycznej (punkty świetlne, gniazda, łączniki) oraz wentylacyjnej. Stan deweloperski nie pozwala na wprowadzenie się do mieszkania i wymaga czasu, aby można było zacząć w nim funkcjonować. Wykończenie mieszkania „pod klucz”oznacza, że niezależnie od wybranego pakietu wykończeniowego odbierasz apartament bądź dom gotowy do zamieszkania. Przy rozszerzonej umowie  z Consteel Apartments, w lokalu będą czekać na Ciebie nawet meble ruchome i dekoracje.

Do wyboru mają dla Ciebie cztery pakiety wykończeniowe: Mini, Standard, Premium oraz Prestige.

Każdy z pakietów obejmuje malowanie ścian, montaż drzwi, podłogi, listew przypodłogowych, wykończenie łazienek (łącznie z armaturą, miską ustępową, wanną i lustrem). Wybór pakietu uzależniony jest od zakładanego budżetu na prace remontowe oraz standardu, jaki chcielibyśmy osiągnąć po wykończeniu. To, co łączy ze sobą pakiety to możliwość personalizacji,każdy z nich możemy dostosowywać do konkretnych potrzeb, wybierać materiały z kilku katalogów, a nawet wplatać elementy spoza oferty. Niezależnie od tego,czy zdecydujesz się na pakiet Mini czy Prestige, zawsze będziesz współpracował z profesjonalistami - doświadczonym zespołem zbudowanym z inżynierów, architektów wnętrz i designerów.

Proces projektowy polega na spotkaniu z architektem wnętrz w naszym showroomie, gdzie masz dostęp do materiałów oferowanych w katalogu, dzięki czemu można przekonać się o ich naturalnym kolorze, fakturze,a także zestawić materiały i sprawdzić jak ze sobą „grają”. Na spotkaniu architekci przybliżają także układ funkcjonalny Twojego mieszkania, omawiając możliwości aranżacji. Po ustaleniu materiałów wykończeniowych otrzymasz pakiet wizualizacji 3D łazienki oraz rysunki architektoniczno-budowlane całego mieszkania. Całym procesem zajmuje się nasz zespół - od zamówień, po odbiór materiałów, montaż, koordynację ekip, sprzątanie po remoncie. Dla Ciebie pozostaje najprzyjemniejsze - odbiór kluczy i zamieszkanie we własnej przestrzeni.
Cookies

Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz używanie przez nas plików cookie. Czytaj więcej.

AKCEPTUJĘ